Vandaag is een hele speciale dag voor Best of Travel. Het was op 15 oktober 1980 dat Gisèle Decorte, de mama van zaakvoerder Els Verhoest, de grondslag legde voor wat we vandaag zijn. Zaakvoerder Els vertelt…
“Vanuit een klein kantoortje bij haar thuis, gewapend met een telefoon en een typmachine, was zij één van de pioniers in Vlaanderen om als reisagent aan de slag te gaan. 40 jaar later ben ik ‘als dochter van’ bijzonder dankbaar en trots dat ik Best of Travel heb zien uitgroeien tot een betrouwbaar en gerespecteerde reisorganisator, gespecialiseerd in individuele reizen op maat naar alle 7 continenten. Heel toevallig sta ik dit jaar ook 25 jaar aan het roer en vieren we eigenlijk een dubbel jubileum.
Wie en wat we vandaag zijn, zou nooit mogelijk geweest zijn zonder jouw blijvend vertrouwen. Het was een eer voor ons om de laatste 4 decennia jouw droomreizen op maat te mogen waarmaken. We kijken er ook naar uit om dat nog vele jaren met passie te mogen doen in de toekomst.
Inderdaad, ongeacht de impact van Covid-19 op de reissector, is Best of Travel op vandaag sterk gewapend om deze storm te doorstaan. Ik hoop, samen met jou, dat de Covid-19 testen binnenkort massaal zullen aanwezig zijn op de luchthavens en dat het vaccin snel beschikbaar zal zijn.
We weten dat velen onder jullie staan te popelen om terug nieuwe bestemmingen te kunnen ontdekken en beleven. Weet dat ons team, met 40 jaar ervaring en expertise, voor je klaarstaat om je een veilige en onbezorgde reis te waarborgen en je te gidsen doorheen het web van constant wijzigende reisbeperkingen en overheidsadviezen.
Wij geloven in een mooie toekomst voor het reizen, samen met jou.”
Klik hier als je een blik wil op de voorbije 40 jaar.
Best of Travel en Caractère gaan samen in zee
nieuwsDankzij deze __exclusieve samenwerking__ kan u de ‘Best of Travel-ervaring’ van onze verre bestemmingen nu ook volop beleven overal in Europa. De enorme kennis en ervaring die wij hebben op verre bestemmingen, heeft Caractère immers binnen Europa. Geweldig toch? Uiteraard kan u blijven rekenen op ons __vertrouwde recept__. We gaan aan de slag met uw wensen en verwachtingen, doen er een flinke scheut gecombineerde expertise bij en besprenkelen alles met enkele fijne suggesties. Voor een onvergetelijke beleefreis! __Helemaal op maat__, zoals u van ons gewoon bent.
Lees meerTravel designer Heidi 25 jaar in dienst
nieuwsDe bedoeling was om hier 'mijn meest bijzondere reiservaring' van de afgelopen 25 jaar neer te pennen. Toen bleek dat het onmogelijk was er eentje te kiezen, heb ik besloten om __mijn persoonlijk reisverhaal bij Best of Travel__ neer te schrijven.
Lees meerAdministratief medewerker Lobke 20 jaar in dienst
nieuwsCiao Bella! De mensen die mij kennen, weten dat ik een “Italian girl” ben. Tijdens mijn reizen in Italië geniet ik volop van de mooie uitzichten, groene valleien, heuvels bezaaid met cipressen en olijfbomen alsook de heerlijke gastronomie.
Lees meerVACATURE - Ben jij de TRAVEL DESIGNER die we zoeken?
nieuwsHeb jij échte passie voor je vak als ‘Travel Designer’? Ben jij de immer nieuwsgierige reiziger die steeds op zoek gaat naar nieuwe, unieke belevingen voor je klanten? Beschik je over een grote dosis empathie om je in te leven in de klant en aan te voelen welke reisbeleving het beste bij hem past? Ben je een creatieveling die ervan houdt om telkens opnieuw op zoek te gaan naar die reis op maat die perfect aansluit bij de wensen, voorkeuren en interesses van je klant? Ga je met de glimlach de ‘extra mile’ om je klant een uitzonderlijke service te bieden? Zet je graag de puntjes op de ‘i’ en zou je jezelf als punctueel omschrijven? Dan ben je vast en zeker de nieuwe __enthousiaste collega__ die we zoeken om __ons team bij BEST OF TRAVEL in Roeselare__ te versterken!
Lees meer